Biz kimiz?

LabTek Tıbbi Tanı Ürünleri Ltd. Şti., AD Sağlık Malzemeleri Ltd. Şti. ve İnvitro Tıbbi Tanı Ürünleri Ltd. Şti. firmalarının tek bir çatı altında ortak hedeflerini hayata geçirmek üzere 2008 yılında kurulmuştur. Yeni şirketimizde, geniş ve deneyimli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet verebilmek bizi mutlu edecektir.

Kuruluş amacında tıp pazarına kaliteli ürünler ve iyi hizmet sunmak ana ilke olarak benimsenmiştir. Zira son yıllarda Türkiye pazarı tıbbın gerektirdiği kalite güvencesinden "ucuzluk" ilkesi ile uzaklaşmıştır. Bu durum maalesef Türkiye'yi ucuz ama kalitesiz ürünlerin cenneti kılmıştır. LABTEK, yüksek kaliteli ürünlerle ve bu ürünler için sağladığı teknik ve bilimsel destek ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. LABTEK çalışanları, konularında yurtiçi ve yurtdışı eğitim desteği almaktadır. Hızla değişmekte olan günümüz tıbbının yenilikleri devamlı ve düzenli olarak takip edilmekte ve bilgilerimiz yenilenmektedir. Bu suretle kullanıcılarımızla en güncel ve doğru bilgileri paylaşabiliyoruz. Deneyimli ve bilgili personelimiz önlerine çıkacak problemleri çözüme ulaştıracak “ne”, “neden”, “niçin” sorularına literatüre dayalı cevaplar sunacak şekilde donanımlıdırlar.

Laboratuvar testleri konusundaki 17 yıllık tecrübemiz ile bütünleştirdiğimiz, sektöre öncülük eden ürünlerimizi Türkiye genelindeki güçlü bayi ağımız ile son kullanıcılarımıza ulaştırıyoruz. Seçkin bayilerimiz ile işbirliğimizi en üst seviyede tutarak, onların LABTEK’in iyi hizmet sunacak birer çözüm ortağı olmasını sağlıyoruz. Sahip olduğumuz vizyonumuzun, siz değerli kullanıcılarımıza aktarılmasını sağlamak için bayilerimize seminerler ve dönemsel eğitimler vererek satış desteğimizi sürdürmekteyiz. Kullanıcılarımıza ulaştırılan ürünlerimiz hakkında satış sonrası teknik desteğimiz ile de "en üst seviyede müşteri memnuniyetini" sağlamanın gururunu taşıyoruz.

Şimdi daha güçlü, daha hızlı, daha donanımlı, daha aktif ve genişleyen ürün portföyümüz ile siz değerli müşterilerimize hizmet zamanı…LabTek Tıbbi Tanı Ürünleri Ltd. Şti.