12.03.2011 Yıllık Bayi Toplantısı

İstanbul Bostancı Greenpark Otel’de 11-12 Mart 2011 tarihlerinde düzenlediğimiz Yıllık Bayi Toplantı’mızda Türkiye’nin her tarafından gelen bayilerimizle beraber 2011 yılını değerlendirdik, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. 
 
İki gün süren toplantının ilk gün sabah seansında Labtek’in kuruluşu ve şirket tanıtımı sunumundan sonra karşılıklı fikir alışverişleri, beyin fırtınaları yapıldı; sektörün problemlerinin nasıl aşılacağı konusunda karşılıklı tecrübeler paylaşıldı.

Öğleden önce ve sonrasında devam eden ikinci sunumda, tüm marka ve ürünlerle ilgili detaylı bilgiler verildi. En sonunda da G. Kore’deki üreticimiz Standard Diagnostics’den ithalatını gerçekleştirdiğimiz idrar cihazlarımızla ilgili teknik eğitimin verildiği özel bir oturum düzenlendi.

Günün finali akşam ekip olarak hep birlikte yenilen yemekle yapıldı.
İkinci gün sabah seansında Hong Kong’lu üreticimiz Diagcor firmasından gelen Richard Ma ve Lucy Lai tarafından 2012 yılında ithalatına başlayacağımız Diagcor MicroArray sistemiyle ilgili detaylı bir sunum ve ardından ürün demonstrasyonu yapıldı. Öğleden sonraki bölümde ise iki günü değerlendirip 2010 performanslarından dolayı ödül alan bayilerimize ödül-plaketleri takdim edilip iyi dileklerle 2012’de görüşmek üzere vedalaşıldı.
Geri Dön